Pomáháme, kde je třeba

Jsme Vaše Sestřička v Odrách

Co nám píší naši klienti ...

Dobrý den,

chtěla bych touto formou poděkovat za příkladnou rehabilitaci a milé jednání sestry paní Studené, která mou  maminku paní Tylšarovou z Bělotína od konce února rehabilituje.

 Maminka se po pádu vrátila z nemocnice nechodící a dnes pomocí chodítka dokáže i když s obtížemi ujít 20 kroků a sama si přesednout z postele na mobilní záchod. Jsem přesvědčená, že tato rehabilitace je velmi úspěšná, za což sestře a vaší organizaci moc děkuji. Pevně doufám,že služeb vaší organizace budu i nadále využívat.

S pozdravem H. Slámová (dcera)

Dobrý den,

v minulém měsíci jsem měla možnost využít vaší služby ,, Domácí péče,, . Respektive pro svého 80-leteho taťku Jaroslava Palu. Velmi špatně chodí pro velké bolesti kloubů.  Jezdila k nám paní Petra Studená a ještě jedna sestřička (nevím jméno, omlouvám se). Obě vaše pracovnice musely jako první překousnout neochotu spolupráce mého taťky. Nedaly se a správným přístupem jej rozcvicily a rozptýlily . Dokonce i po skončení procedur taťka doma občas cvičí a více chodi. Cítí se lepší a už se těší na další spolupráci.

Chtěla bych Vám poděkovat a popřát do další práce hodně úspěchů. Jsem ráda za taťku,že existujete.

Děkuji za spolupráci Eva Palová, Polom

Najděte nás v dalších regionech. Prohlédněte si síť Sestricka.cz